Blog związany z tematami technologicznymi. Recenzje, opisy i rozwiązania problemów natury technicznej, takich jak naprawa myszki, monitora, zasilacza, trochę o marketingu internetowym, SEO, SEM, pozycjonowanie. Czyli wszystko i nic ale może coś tutaj ciekawego dla siebie znajdziecie ;)

e-sport, gry, sprzęt

E-sport, gry i wszystko co z nimi związane

gracze

Cześć, na blogu pojawi się seria informacji o e-sporcie, sprzęcie do gier oraz o nowych grach które mogą stać się w przyszłości bardzo popularne w świecie e-sportu.

Sprzęt

Seria o sprzęcie będzie poświęcona jak sama nazwa wskazuje sprzętowi dedykowanemu dla graczy. Opowiem tutaj o:

  • myszkach,
  • klawiaturach i ich rodzajach,
  • monitorach,
  • słuchawkach,
  • podkładkach,
  • i innym sprzęcie potrzebnym do grania, bez lania wody.

Chciałbym zaznaczyć, że będę pisał jedynie o sprzęcie z którego sam korzystałem/lub korzystam. Tak będzie drogi czytelniku najbardziej fair w stosunku do Ciebie, oczywiście będą również polecane alternatywy.

Gry

Tutaj na pewno sam się domyślasz, że będą informacje o tym jakie tytuły w najbliższym czasie mogą zawojować scenę e-sportową i którymi warto się zainteresować. Jeżeli chcemy naszą przyszłość związać z tą branżą. Dla niewtajemniczonych – rozwija się ona bardzo prężnie i warto zainteresować się tym tematem.

Ciekawostki

Tutaj wszystkie smaczki z e-sportowgo i sprzętowego świata, które uznam za ciekawe i warte poruszenia w mojej subiektywnej opinii.

 

No bullshit 😀 Od gracza dla graczy.

Leave a Reply